Hakkımızda

Elif’in Gezegeni, kendisini ziyaret edenlere hayatın güncel akışından yola çıkarak doğru, güvenilir ve gerçek bilgilerle herkesin kendi hayal dünyasında özgürce yolculuğa çıkabilmesine katkı sağlamaya çalışmaktadır.

ELİFİN GEZEGENİ hakkımızda resim

Yeni Dünyalarda Sizlerle

Elif’in Gezegeni,  ziyaretçileriyle zihinsel bir bilgi aktarımından öte Anne-Çocuk, Gez-Gör, Kişisel, İlişki vb. birçok kategoriyle duygusal aktarımlar ile hayatınıza katkı sağlamaya çalışmakla kalmayıp; hayallerinizle doğru orantılı olarak yeni dünyalar keşfetmenizi ümit etmektedir. Ayrıca sizlerde Elif’in Gezegeni’ne bilgi birikiminiz ve hayal dünyanızda umut ettiklerinizle katkı sağlayabilir, gezegenimizi daha fazla insan için faydalı hale getirmeye yardımcı olabilirsiniz.

Amacımız

Elif’in Gezegeni yalnızca kendi adına değil herkes için farklı bir bakış açısı oluşturmak, bilgi ve birikimleriyle, gezip gördükleriyle ve en önemlisi hayalini kurduğu her şeyle yeni bir başlangıcın olabileceğini göstermeyi amaçlamaktadır. Dolayısıyla Elif’in Gezegeni’ni ziyaret edenlerin de bu amaca katkı sağlayabileceği kaçınılmazdır.